5500R-473J
Přehled produktu
Part Number: 5500R-473J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD
Datasheety: 5500R-473J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5500R-473J
Part Number 5500R-473J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 5.41A 34 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21248 pcs Datový list 5500R-473J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ostatní jména 5500R-473J 200 TR Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 5.41A 34 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 34 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5.41A
Proud - Saturace 2.61A
Související produkty
5500R-395K
5500R-395K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9MH 590MA 2.84 OHM