5500R-123J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5500R-123J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
Datasheety: 5500R-123J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5500R-123J
Part Number 5500R-123J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19209 pcs Datový list 5500R-123J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
stínění Unshielded Série 5500R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5500R-123J 200 TR Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 7.43A 18 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 7.43A
Proud - Saturace 5.07A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
5500R-125J
5500R-125J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2MH 1.01A 977 MOHM
Na skladě: 18811 pcs
Stažení: 5500R-125J.pdf
RFQ
5500R-106K
5500R-106K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
Na skladě: 27306 pcs
Stažení: 5500R-106K.pdf
RFQ
5500R-107K
5500R-107K
Popis: FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
Stažení: 5500R-107K.pdf
5500R-106J
5500R-106J
Stažení: 5500R-106J.pdf
5500R-124J
5500R-124J
Popis: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Stažení: 5500R-124J.pdf
5500R-105K
5500R-105K
Popis: FIXED IND 1MH 1.08A 844 MOHM SMD
Stažení: 5500R-105K.pdf
5500R-123K
5500R-123K
Popis: FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
Stažení: 5500R-123K.pdf
5500R-105J
5500R-105J
Stažení: 5500R-105J.pdf
5500R-107J
5500R-107J
Stažení: 5500R-107J.pdf
5500R-124K
5500R-124K
Stažení: 5500R-124K.pdf
5500R-125K
5500R-125K
Stažení: 5500R-125K.pdf
5500R-126J
5500R-126J
Popis: FIXED IND 12MH 330MA 9.34 OHM
Stažení: 5500R-126J.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety