5500-826J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5500-826J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82MH 120MA 67.3 OHM
Datasheety: 5500-826J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5500-826J
Part Number 5500-826J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82MH 120MA 67.3 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17933 pcs Datový list 5500-826J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
stínění Unshielded Série 5500
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5500-826J 200 TR Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 82mH Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.21mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82mH Unshielded Inductor 120mA 67.3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 67.3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 120mA
Proud - Saturace 60mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
5500-826K
5500-826K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82MH 120MA 67.3 OHM
Na skladě: 22666 pcs
Stažení: 5500-826K.pdf
RFQ
5500-825J
5500-825J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2MH 390MA 6.44 OHM
Na skladě: 17956 pcs
Stažení: 5500-825J.pdf
RFQ
Popis: FIXED IND 82UH 3.88A 66 MOHM SMD
Stažení: 5500-823K.pdf
Popis: FIXED IND 820UH 1.24A 643 MOHM
Stažení: 5500-824J.pdf
Výrobci: Schurter
Popis: LINE FILTER 125/250VAC 1A TH
Stažení: 5500.0155.3.pdf
Výrobci: Schurter
Stažení: 5500.0155.1.pdf
Popis: 5500 SHIELD
Popis: LINE FILTER 125/250VAC 2A TH
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety