5022R-622H
API DelevanAPI Delevan
5022R-622H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022R-622H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Datasheety: 1.5022R-622H.pdf2.5022R-622H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022R-622H
Part Number 5022R-622H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44763 pcs Datový list 1.5022R-622H.pdf2.5022R-622H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022R
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022R-622H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 6.2µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 60MHz Detailní popis 6.2µH Unshielded Inductor 830mA 470 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 830mA