5022R-432H
API DelevanAPI Delevan
5022R-432H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022R-432H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Datasheety: 5022R-432H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022R-432H
Part Number 5022R-432H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43891 pcs Datový list 5022R-432H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022R
hodnocení - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022R-432H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.3µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 95MHz Detailní popis 4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 390mA