5022R-363J
API DelevanAPI Delevan
5022R-363J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022R-363J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
Datasheety: 1.5022R-363J.pdf2.5022R-363J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022R-363J
Part Number 5022R-363J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55990 pcs Datový list 1.5022R-363J.pdf2.5022R-363J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022R
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022R-363J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 36µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 15.5MHz Detailní popis 36µH Unshielded Inductor 368mA 2.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 368mA