5022R-123G
API DelevanAPI Delevan
5022R-123G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022R-123G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
Datasheety: 1.5022R-123G.pdf2.5022R-123G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5022R-123G
Part Number 5022R-123G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23953 pcs Datový list 1.5022R-123G.pdf2.5022R-123G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022R
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022R-123G 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 42MHz Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 555mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 555mA