5022R-105J
API DelevanAPI Delevan
5022R-105J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022R-105J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Datasheety: 5022R-105J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5022R-105J
Part Number 5022R-105J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61812 pcs Datový list 5022R-105J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Unshielded Série 5022R
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 5022R-105J TR 800
5022R105J
DN2347TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 1mH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 2.3MHz Detailní popis 1mH Unshielded Inductor 105mA 33 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 33 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 105mA