5022-821J
API DelevanAPI Delevan
5022-821J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022-821J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Datasheety: 5022-821J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 5022-821J
Part Number 5022-821J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 58445 pcs Datový list 5022-821J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Unshielded Série 5022
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 5022-821J TR 800
DN2258TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Phenolic
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 820nH
Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvence - Self Resonant 220MHz
Detailní popis 820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.3A Proud - Saturace -
Související produkty
5022-822G
5022-822G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM
Na skladě: 24875 pcs
Stažení: 5022-822G.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Na skladě: 24781 pcs
Stažení: 5022-821G.pdf
RFQ
5022-822F
5022-822F
Stažení: 5022-822F.pdf
5022-754J
5022-754J
Popis: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Stažení: 5022-754J.pdf
5022-754H
5022-754H
Stažení: 5022-754H.pdf
Popis: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
Stažení: 5022-823F.pdf
Stažení: 5022-822J.pdf
Stažení: 5022-822H.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety