5022-332J
API DelevanAPI Delevan
5022-332J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022-332J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Datasheety: 5022-332J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5022-332J
Part Number 5022-332J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 63502 pcs Datový list 5022-332J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Unshielded Série 5022
hodnocení - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 5022-332J TR 800
DN2272TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Phenolic
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 3.3µH
Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvence - Self Resonant 110MHz
Detailní popis 3.3µH Unshielded Inductor 430mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 430mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
5022-334G
5022-334G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Na skladě: 28951 pcs
Stažení: 5022-334G.pdf
RFQ
5022-333J
5022-333J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Na skladě: 57802 pcs
Stažení: 5022-333J.pdf
RFQ
Stažení: 5022-333G.pdf
5022-333F
5022-333F
Stažení: 5022-333F.pdf
Popis: FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM
Stažení: 5022-331J.pdf
5022-331H
5022-331H
Stažení: 5022-331H.pdf
Popis: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Stažení: 5022-333H.pdf
Stažení: 5022-332F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety