5022-302H
API DelevanAPI Delevan
5022-302H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5022-302H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Datasheety: 5022-302H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5022-302H
Part Number 5022-302H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 44325 pcs Datový list 5022-302H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série 5022
hodnocení - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 5022-302H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 115MHz Detailní popis 3µH Unshielded Inductor 455mA 1.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 455mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
5022-303F
5022-303F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Na skladě: 21866 pcs
Stažení: 5022-303F.pdf
RFQ
5022-302J
5022-302J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Na skladě: 60388 pcs
Stažení: 5022-302J.pdf
RFQ
5022-302G
5022-302G
Stažení: 5022-302G.pdf
Stažení: 5022-303J.pdf
Popis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Stažení: 5022-301G.pdf
Popis: FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Stažení: 5022-304F.pdf
5022-301H
5022-301H
Stažení: 5022-301H.pdf
Stažení: 5022-303H.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety