4726R-68NC
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4726R-68NC
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68NH 3A SMD
Datasheety: 4726R-68NC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4726R-68NC
Part Number 4726R-68NC Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 68NH 3A SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93553 pcs Datový list 4726R-68NC.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.220" L x 0.175" W (5.59mm x 4.45mm)
stínění Unshielded Série 4726R
hodnocení - Q @ Freq 135 @ 150MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 4726R-68NC TR 500
Q7452575
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Air Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 150MHz
indukčnost 68nH Výška - Sedící (Max) 0.165" (4.19mm)
Frekvence - Self Resonant 1.4GHz Detailní popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Jmenovitá hodnota proudu 3A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
47273
Výrobci: Johanson Manufacturing
Popis: CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V SMD
Na skladě: 3800 pcs
Stažení: 47273.pdf
RFQ
4726R-56
4726R-56
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 56NH 3A SMD
Na skladě: 57049 pcs
Stažení: 4726R-56.pdf
RFQ
4727
Výrobci: Keystone Electronics Corp.
Popis: KIT MOUNTING HARDWARE TO-36CASE
Stažení: 4727.pdf
4726R-47
4726R-47
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47NH 3A SMD
Stažení: 4726R-47.pdf
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: PLATE SHEAR
Na skladě: 103 pcs
Stažení:
4726R-82
4726R-82
Popis: FIXED IND 82NH 3A SMD
Stažení: 4726R-82.pdf
Výrobci: C&K
Popis: HDWR HEXNUT 3/8-32 UNEF-2B THR
4726R-68
4726R-68
Popis: FIXED IND 68NH 3A SMD
Stažení: 4726R-68.pdf
Popis: PLATE SHEAR
Na skladě: 119 pcs
Stažení:
4726R-60
4726R-60
Popis: FIXED IND 60NH 3A SMD
Stažení: 4726R-60.pdf
4726R-39
4726R-39
Popis: FIXED IND 39NH 3A SMD
Stažení: 4726R-39.pdf
4726R-35
4726R-35
Popis: FIXED IND 35NH 3A SMD
Stažení: 4726R-35.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety