4564R-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4564R-821J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Datasheety: 4564R-821J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4564R-821J
Part Number 4564R-821J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28186 pcs Datový list 4564R-821J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.340" Dia (8.64mm)
stínění Unshielded Série 4564R
hodnocení - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 4564R-821J 100 BULK Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 796kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvence - Self Resonant 1.4MHz Detailní popis 820µH Unshielded Inductor 200mA 6 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 200mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4564R-682K
4564R-682K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8MH 50MA 26 OHM TH
Na skladě: 28457 pcs
Stažení: 4564R-682K.pdf
RFQ
4565-3XL
4565-3XL
Výrobci: 3M
Popis: 3M DISPOSABLE CHEMICAL PROTE
Na skladě: 549 pcs
Stažení:
RFQ
4564R-682J
4564R-682J
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 27633 pcs
Stažení: 4564R-682J.pdf
4564R-822K
4564R-822K
Popis: FIXED IND 8.2MH 50MA 26 OHM TH
Stažení: 4564R-822K.pdf
4564R-681J
4564R-681J
Popis: FIXED IND 680UH 200MA 4 OHM TH
Stažení: 4564R-681J.pdf
4564R-821K
4564R-821K
Popis: FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Stažení: 4564R-821K.pdf
4564R-562K
4564R-562K
Popis: FIXED IND 5.6MH 50MA 18 OHM TH
Stažení: 4564R-562K.pdf
4565-0
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: MAXIGRABBER CLIP D-I-Y BLACK
Stažení:
4565-2
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: MAXIGRABBER CLIP D-I-Y RED
4564R-681K
4564R-681K
Stažení: 4564R-681K.pdf
4564R-562J
4564R-562J