4564-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4564-391J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Datasheety: 4564-391J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4564-391J
Part Number 4564-391J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 27686 pcs Datový list 4564-391J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.340" Dia (8.64mm)
stínění Unshielded Série 4564
hodnocení - Q @ Freq 80 @ 796kHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 4564-391J 100 BULK Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 796kHz
indukčnost 390µH Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvence - Self Resonant 2.1MHz Detailní popis 390µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 200mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4564-332K
4564-332K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH
Na skladě: 76863 pcs
Stažení: 4564-332K.pdf
RFQ
4564-472J
4564-472J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7MH 50MA 18 OHM TH
Na skladě: 24949 pcs
Stažení: 4564-472J.pdf
RFQ
Popis: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Stažení: 4564-333K.pdf
Popis: FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Stažení: 4564-331J.pdf
Popis: FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
Popis: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM TH
Popis: FIXED IND 390UH 200MA 4 OHM TH
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety