4554R-6R8M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4554R-6R8M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Datasheety: 4554R-6R8M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4554R-6R8M
Part Number 4554R-6R8M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33567 pcs Datový list 4554R-6R8M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.340" Dia (8.64mm)
stínění Unshielded Série 4554R
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 4554R-6R8M 100 BULK Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 6.8µH Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvence - Self Resonant 29MHz Detailní popis 6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.7A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4554R-561K
4554R-561K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Na skladě: 27880 pcs
Stažení: 4554R-561K.pdf
RFQ
4555
Výrobci: Davies Molding, LLC.
Popis: PULL HANDLE 2 POINT PLASTIC BK
Na skladě: 57302 pcs
Stažení: 4555.pdf
RFQ
4554R-6R8K
4554R-6R8K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Stažení: 4554R-6R8K.pdf
4555-0
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: MINIGRABBER CLIP D-I-Y BLK
Stažení: 4555-0.pdf
4554R-821K
4554R-821K
Popis: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
Stažení: 4554R-821K.pdf
4554R-681K
4554R-681K
Popis: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Stažení: 4554R-681K.pdf
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: MINIGRABBER CLIP D-I-Y 1BLK/1RED
4554R-680K
4554R-680K
Popis: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Stažení: 4554R-680K.pdf
4554R-821J
4554R-821J
Stažení: 4554R-821J.pdf
4554R-561J
4554R-561J
Stažení: 4554R-561J.pdf
4554R-820K
4554R-820K
Popis: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
Stažení: 4554R-820K.pdf
4554R-681J
4554R-681J
Stažení: 4554R-681J.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety