4554R-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4554R-471J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Datasheety: 4554R-471J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4554R-471J
Part Number 4554R-471J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25606 pcs Datový list 4554R-471J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.340" Dia (8.64mm)
stínění Unshielded Série 4554R
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 4554R-471J 100 BULK Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 796kHz
indukčnost 470µH Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Frekvence - Self Resonant 1.9MHz Detailní popis 470µH Unshielded Inductor 460mA 1.1 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 460mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4554R-4R7M
4554R-4R7M
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Na skladě: 27483 pcs
Stažení: 4554R-4R7M.pdf
RFQ
4554R-391K
4554R-391K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
Na skladě: 32358 pcs
Stažení: 4554R-391K.pdf
RFQ
4554R-561J
4554R-561J
Popis: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Stažení: 4554R-561J.pdf
4554R-561K
4554R-561K
Stažení: 4554R-561K.pdf
4554R-4R7K
4554R-4R7K
Stažení: 4554R-4R7K.pdf
4554R-390K
4554R-390K
Popis: FIXED IND 39UH 1.4A 160 MOHM TH
Stažení: 4554R-390K.pdf
4554R-471K
4554R-471K
Popis: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Stažení: 4554R-471K.pdf
4554R-391J
4554R-391J
Stažení: 4554R-391J.pdf
4554R-560K
4554R-560K
Popis: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Stažení: 4554R-560K.pdf
4554R-470K
4554R-470K
Popis: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
Stažení: 4554R-470K.pdf
4554R-3R3K
4554R-3R3K
Popis: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Stažení: 4554R-3R3K.pdf
4554R-3R3M
4554R-3R3M
Stažení: 4554R-3R3M.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety