4379R-472KS
Přehled produktu
Part Number: 4379R-472KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 300MA 540 MOHM
Datasheety: 4379R-472KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379R-472KS
Part Number 4379R-472KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 300MA 540 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8790 pcs Datový list 4379R-472KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Shielded Série 4379R
hodnocení - Q @ Freq 115 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4379R-472KS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 56MHz Detailní popis 4.7µH Shielded Inductor 300mA 540 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 300mA