4379R-274KS
Přehled produktu
Part Number: 4379R-274KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD
Datasheety: 4379R-274KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379R-274KS
Part Number 4379R-274KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7854 pcs Datový list 4379R-274KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Shielded Série 4379R
hodnocení - Q @ Freq 85 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4379R-274KS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 270µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 5.2MHz Detailní popis 270µH Shielded Inductor 78mA 8.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 8.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 78mA