4379R-221KS
Přehled produktu
Part Number: 4379R-221KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1A 40 MOHM SMD
Datasheety: 4379R-221KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379R-221KS
Part Number 4379R-221KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 1A 40 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10326 pcs Datový list 4379R-221KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Shielded Série 4379R
hodnocení - Q @ Freq 79 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4379R-221KS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 430MHz Detailní popis 220nH Shielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1A