4379-821HS
Přehled produktu
Part Number: 4379-821HS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 700MA 60 MOHM
Datasheety: 4379-821HS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4379-821HS
Part Number 4379-821HS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 700MA 60 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4471 pcs Datový list 4379-821HS.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Shielded Série 4379
hodnocení - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4379-821HS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 185MHz Detailní popis 820nH Shielded Inductor 700mA 60 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA