4379-681KS
Přehled produktu
Part Number: 4379-681KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM
Datasheety: 4379-681KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379-681KS
Part Number 4379-681KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9410 pcs Datový list 4379-681KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Shielded Série 4379
hodnocení - Q @ Freq 106 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 4379-681KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 680nH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 200MHz
Detailní popis 680nH Shielded Inductor 700mA 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 700mA Proud - Saturace -