4379-393KS
Přehled produktu
Part Number: 4379-393KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD
Datasheety: 4379-393KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379-393KS
Part Number 4379-393KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11497 pcs Datový list 4379-393KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Shielded Série 4379
hodnocení - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 4379-393KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 39µH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 17MHz
Detailní popis 39µH Shielded Inductor 125mA 3.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 125mA Proud - Saturace -