4379-222KS
Přehled produktu
Part Number: 4379-222KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 400MA 300 MOHM
Datasheety: 4379-222KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4379-222KS
Part Number 4379-222KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 400MA 300 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9999 pcs Datový list 4379-222KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Shielded Série 4379
hodnocení - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 4379-222KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 105MHz
Detailní popis 2.2µH Shielded Inductor 400mA 300 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 400mA Proud - Saturace -