4379-122KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4379-122KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
Datasheety: 4379-122KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4379-122KS
Part Number 4379-122KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9859 pcs Datový list 4379-122KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Shielded Série 4379
hodnocení - Q @ Freq 90 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 4379-122KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 1.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm) Frekvence - Self Resonant 150MHz
Detailní popis 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 650mA Proud - Saturace -