4302R-821H
Přehled produktu
Part Number: 4302R-821H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
Datasheety: 4302R-821H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4302R-821H
Part Number 4302R-821H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35482 pcs Datový list 4302R-821H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série 4302R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4302R-821H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 95MHz Detailní popis 820nH Unshielded Inductor 540mA 510 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 510 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 540mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4302R-822H
4302R-822H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
Na skladě: 32783 pcs
Stažení: 4302R-822H.pdf
RFQ
4302R-682K
4302R-682K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM