4302R-681H
Přehled produktu
Part Number: 4302R-681H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Datasheety: 4302R-681H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 4302R-681H
Part Number 4302R-681H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33985 pcs Datový list 4302R-681H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série 4302R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4302R-681H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 105MHz Detailní popis 680nH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 685mA