4302R-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 4302R-391J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Datasheety: 4302R-391J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 4302R-391J
Part Number 4302R-391J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46116 pcs Datový list 4302R-391J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série 4302R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 4302R-391J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 160MHz Detailní popis 390nH Unshielded Inductor 825mA 220 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 825mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
4302R-332K
4302R-332K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Na skladě: 56656 pcs
Stažení: 4302R-332K.pdf
RFQ
4302R-332J
4302R-332J
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 52327 pcs
Stažení: 4302R-332J.pdf
RFQ
4302R-332H
4302R-332H
Stažení: 4302R-332H.pdf
4302R-391K
4302R-391K
Popis: FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM