3094R-222KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3094R-222KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 230MA 900 MOHM
Datasheety: 3094R-222KS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3094R-222KS
Part Number 3094R-222KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 230MA 900 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9297 pcs Datový list 3094R-222KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Unshielded Série 3094R
hodnocení - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3094R-222KS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 80MHz Detailní popis 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 900 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 230mA