3094R-180KS
Přehled produktu
Part Number: 3094R-180KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD
Datasheety: 3094R-180KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3094R-180KS
Part Number 3094R-180KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10678 pcs Datový list 3094R-180KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
stínění Unshielded Série 3094R
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 150MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3094R-180KS TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 150MHz
indukčnost 18nH Výška - Sedící (Max) 0.140" (3.56mm)
Frekvence - Self Resonant 1.5MHz Detailní popis 18nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1A