3094-823KS
Přehled produktu
Part Number: 3094-823KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Datasheety: 3094-823KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3094-823KS
Part Number 3094-823KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16143 pcs Datový list 3094-823KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Unshielded Série 3094
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 3094-823KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 82µH
Výška - Sedící (Max) 0.133" (3.38mm) Frekvence - Self Resonant 9MHz
Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 64mA 12 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 64mA Proud - Saturace -