3094-270KS
Přehled produktu
Part Number: 3094-270KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Datasheety: 3094-270KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3094-270KS
Part Number 3094-270KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 17683 pcs Datový list 3094-270KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
stínění Unshielded Série 3094
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 100MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 3094-270KS TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 100MHz indukčnost 27nH
Výška - Sedící (Max) 0.133" (3.38mm) Frekvence - Self Resonant 1.3GHz
Detailní popis 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1A Proud - Saturace -