3090R-822J
Přehled produktu
Part Number: 3090R-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Datasheety: 3090R-822J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3090R-822J
Part Number 3090R-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22771 pcs Datový list 3090R-822J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090R
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090R-822J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvence - Self Resonant 45MHz Detailní popis 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 4.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 130mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
3090R-822F
3090R-822F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Na skladě: 8151 pcs
Stažení: 3090R-822F.pdf
RFQ
3090R-822H
3090R-822H
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 19149 pcs
Stažení: 3090R-822H.pdf
RFQ
3090R-822K
3090R-822K
Stažení: 3090R-822K.pdf
30912
Výrobci: Wiha
Popis: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8.86"
Stažení: 30912.pdf
3090R-822G
3090R-822G
Stažení: 3090R-822G.pdf
3090R-821K
3090R-821K
Popis: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Stažení: 3090R-821K.pdf
3090R-821H
3090R-821H
Stažení: 3090R-821H.pdf
30911
Výrobci: Wiha
Popis: PLIERS LONG NOSE 6.3"
Stažení: 30911.pdf
3090R-821J
3090R-821J
Stažení: 3090R-821J.pdf
Popis: PLIERS LONG NOSE 8"
Výrobci: Davies Molding, LLC.
Popis: KNOB SMOOTH 1/4"-20 POLYPRO
3090TR
3090TR
Výrobci: Keystone Electronics Corp.
Popis: RETAINER COIN CELL 23MM SMD
Stažení: 3090TR.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety