3090R-471J
Přehled produktu
Part Number: 3090R-471J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM
Datasheety: 3090R-471J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3090R-471J
Part Number 3090R-471J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 460MA 360 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22654 pcs Datový list 3090R-471J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090R
hodnocení - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090R-471J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 470nH Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvence - Self Resonant 180MHz Detailní popis 470nH Unshielded Inductor 460mA 360 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 460mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
3090R-472K
3090R-472K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD