3090R-390J
Přehled produktu
Part Number: 3090R-390J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Datasheety: 3090R-390J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 3090R-390J
Part Number 3090R-390J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27273 pcs Datový list 3090R-390J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090R-390J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 39nH Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvence - Self Resonant 900MHz Detailní popis 39nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 870mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
3090R-391H
3090R-391H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Na skladě: 17383 pcs
Stažení: 3090R-391H.pdf
RFQ
3090R-390K
3090R-390K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Na skladě: 36701 pcs
Stažení: 3090R-390K.pdf
RFQ
3090R-332H
3090R-332H
Popis: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
Stažení: 3090R-332H.pdf
3090R-391K
3090R-391K