3090R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3090R-122J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Datasheety: 3090R-122J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3090R-122J
Part Number 3090R-122J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22635 pcs Datový list 3090R-122J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090R
hodnocení - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090R-122J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvence - Self Resonant 95MHz Detailní popis 1.2µH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 265mA