3090-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 3090-391J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Datasheety: 3090-391J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 3090-391J
Part Number 3090-391J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 26601 pcs Datový list 3090-391J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 3090
hodnocení - Q @ Freq 34 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 3090-391J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvence - Self Resonant 200MHz Detailní popis 390nH Unshielded Inductor 500mA 300 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 500mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
3090-391K
3090-391K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
Na skladě: 30626 pcs
Stažení: 3090-391K.pdf
RFQ
3090-391G
3090-391G
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 13114 pcs
Stažení: 3090-391G.pdf
RFQ
3090-391H
3090-391H
Stažení: 3090-391H.pdf
Popis: FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
Stažení: 3090-392G.pdf
3090-390J
3090-390J
Popis: FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
Stažení: 3090-390J.pdf
Stažení: 3090-392K.pdf
Popis: FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
3090-391F
3090-391F
Stažení: 3090-391F.pdf
Stažení: 3090-392F.pdf