2727R-21J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2727R-21J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH
Datasheety: 2727R-21J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2727R-21J
Part Number 2727R-21J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4787 pcs Datový list 2727R-21J.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
stínění Unshielded Série 2727R
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 2727R-21J BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 470µH Výška - Sedící (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvence - Self Resonant 3.5MHz Detailní popis 470µH Unshielded Toroidal Inductor 84mA 27 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 27 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 84mA