2512R-823F
Přehled produktu
Part Number: 2512R-823F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Datasheety: 2512R-823F.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512R-823F
Part Number 2512R-823F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28179 pcs Datový list 2512R-823F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512R-823F TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 278mA
Proud - Saturace 209mA
Související produkty
2512R-822J
2512R-822J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Na skladě: 86377 pcs
Stažení: 2512R-822J.pdf
RFQ
2512R-822F
2512R-822F
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 29661 pcs
Stažení: 2512R-822F.pdf
RFQ
2512R-822K
2512R-822K
Stažení: 2512R-822K.pdf
2513
Výrobci: Adafruit
Popis: HOOK-UP STRND 26AWG 600V RED 25'
Stažení: 2513.pdf
Výrobci: Mill-Max
Popis: TERM TURRET SINGLE L=4.78MM