2512R-472J
Přehled produktu
Part Number: 2512R-472J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Datasheety: 2512R-472J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512R-472J
Part Number 2512R-472J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78044 pcs Datový list 2512R-472J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512R-472J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 4.7µH Unshielded Inductor 636mA 1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 636mA
Proud - Saturace 477mA