2512R-152J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2512R-152J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
Datasheety: 2512R-152J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2512R-152J
Part Number 2512R-152J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81074 pcs Datový list 2512R-152J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
stínění Unshielded Série 2512R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 2512R-152J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.5µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.22A
Proud - Saturace 920mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
2512R-152K
2512R-152K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM