2512R-104J
Přehled produktu
Part Number: 2512R-104J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Datasheety: 2512R-104J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512R-104J
Part Number 2512R-104J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67822 pcs Datový list 2512R-104J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512R-104J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 260mA
Proud - Saturace 195mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
2512R-103H
2512R-103H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Na skladě: 47673 pcs
Stažení: 2512R-103H.pdf
RFQ
2512R-104G
2512R-104G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Na skladě: 35583 pcs
Stažení: 2512R-104G.pdf
RFQ
2512R-122K
2512R-122K
Popis: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM