2512-223J
Přehled produktu
Part Number: 2512-223J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Datasheety: 2512-223J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2512-223J
Part Number 2512-223J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 78021 pcs Datový list 2512-223J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ostatní jména 2512-223J TR 750 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.110" (2.79mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 340mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 340mA
Proud - Saturace 255mA