2150R-28H
Přehled produktu
Part Number: 2150R-28H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Datasheety: 2150R-28H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2150R-28H
Part Number 2150R-28H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 42100 pcs Datový list 2150R-28H.pdf
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
stínění Unshielded Série 2150R
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 2150R-28H TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 32MHz Detailní popis 15µH Unshielded Molded Inductor 520mA 520 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 520mA
Související produkty
2150R-28K
2150R-28K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Na skladě: 92705 pcs
Stažení: 2150R-28K.pdf
RFQ
2150R-26K
2150R-26K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH