1812R-560J
API DelevanAPI Delevan
1812R-560J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-560J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Datasheety: 1812R-560J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-560J
Part Number 1812R-560J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96333 pcs Datový list 1812R-560J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-560J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 56nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 850MHz Detailní popis 56nH Unshielded Inductor 770mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 770mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-473K
1812R-473K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Na skladě: 62775 pcs
Stažení: 1812R-473K.pdf
RFQ
1812R-474F
1812R-474F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Na skladě: 34631 pcs
Stažení: 1812R-474F.pdf
RFQ
1812R-474K
1812R-474K
Stažení: 1812R-474K.pdf
1812R-474J
1812R-474J
Stažení: 1812R-474J.pdf
1812R-474H
1812R-474H
Stažení: 1812R-474H.pdf
1812R-560K
1812R-560K
Popis: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM