1812R-472J
API DelevanAPI Delevan
1812R-472J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-472J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Datasheety: 1812R-472J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-472J
Part Number 1812R-472J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 103677 pcs Datový list 1812R-472J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812R-472J TR 500
1812R472J
DN42135JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 35MHz Detailní popis 4.7µH Unshielded Inductor 448mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 448mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-471J
1812R-471J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Na skladě: 80347 pcs
Stažení: 1812R-471J.pdf
RFQ
1812R-472K
1812R-472K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Na skladě: 65883 pcs
Stažení: 1812R-472K.pdf
RFQ
1812R-473G
1812R-473G
Popis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Stažení: 1812R-473G.pdf
1812R-472F
1812R-472F
Stažení: 1812R-472F.pdf
1812R-471K
1812R-471K