1812R-394H
API DelevanAPI Delevan
1812R-394H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-394H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
Datasheety: 1812R-394H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-394H
Part Number 1812R-394H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77837 pcs Datový list 1812R-394H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-394H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 390µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 3MHz Detailní popis 390µH Unshielded Inductor 100mA 20 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 100mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-470J
1812R-470J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Na skladě: 102979 pcs
Stažení: 1812R-470J.pdf
RFQ
1812R-470M
1812R-470M
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 88318 pcs
Stažení: 1812R-470M.pdf
RFQ
1812R-470K
1812R-470K
Stažení: 1812R-470K.pdf
1812R-393K
1812R-393K
Popis: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD