1812R-333H
API DelevanAPI Delevan
1812R-333H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-333H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
Datasheety: 1812R-333H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-333H
Part Number 1812R-333H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71302 pcs Datový list 1812R-333H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-333H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 11MHz Detailní popis 33µH Unshielded Inductor 224mA 4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 224mA