1812R-274J
API DelevanAPI Delevan
1812R-274J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-274J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
Datasheety: 1812R-274J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-274J
Part Number 1812R-274J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91114 pcs Datový list 1812R-274J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812R-274J TR 500
1812R274J
DN42129JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 270µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 4MHz Detailní popis 270µH Unshielded Inductor 129mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 129mA