1812R-273G
API DelevanAPI Delevan
1812R-273G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-273G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Datasheety: 1812R-273G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-273G
Part Number 1812R-273G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54822 pcs Datový list 1812R-273G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-273G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 27µH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 12MHz Detailní popis 27µH Unshielded Inductor 236mA 3.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 236mA