1812R-270M
API DelevanAPI Delevan
1812R-270M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-270M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Datasheety: 1812R-270M.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-270M
Part Number 1812R-270M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93452 pcs Datový list 1812R-270M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-270M TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 27nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 1GHz Detailní popis 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1A
Související produkty
1812R-270K
1812R-270K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD